Europejski Dzień Języków


 

Co roku pod koniec września w naszej szkole obchodzimy Europejski Dzień Języków. 🇨🇵🇪🇦🇨🇿 Tym razem uczniowie mogli wykazać się znajomością języka angielskiego 🇬🇧🇬🇧 wykonując różne zadania. Na tablicy, na przygotowanych arkuszach dopisywali słówka z różnorodnych kategorii wzbogacając w ten sposób swój zasób słownictwa. Odrobinę trudniejsze zadanie wymagało pracy ze słownikiem. Chętni uczniowie musieli odpowiedzieć na kilka niełatwych pytań dotyczących znajomości języka. 🧐🧐🧐Osoby, które oddały bezbłędne rozwiązania, zostały nagrodzone oceną celującą z języka angielskiego. 🇬🇧🇬🇧 Zachęcamy do rozwijania swoich umiejętności językowych i odwiedzenia oficjalnej strony Europejskiego Dnia Języków edl.ecml.at, która jest kopalnią zadań i materiałów w wielu językach. 🇧🇷🇨🇦🇫🇷🇩🇪
EDJ w naszej szkole przygotowały panie anglistki: Edyta Osuch, Magdalena Pietrowska i Agnieszka Szymańska